Meer info over IdaIda
Ik zoek iemand om gedachtes en eventueel ook gevoelens mee te delen. Het liefst met een attente man die een goed gevoel heeft voor humor. Ik verwacht dan ook dat wij open tegenover elkaar kunnen zijn. Ik ben een gezellige dame oorspronkelijk uit het Caribische gebied, ik zal jou later wel vertellen waar ik precies vandaan kom. Maar allereerst wat meer over mezelf. Ik ben een familiemens, vol liefde, zorgzaam en avontuurlijk. Ik zit niet graag stil en wil altijd nieuwe dingen uitproberen, daarom ben ik ook hier aangemeld.
Naam:
IdaIda
Leeftijd:
27 Jaar
Woonplaats:
Zierikzee
Provincie:
Zeeland
Land:
Nederland
Hotel date:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Ja
Condoom:
Zonder
Dareme
27 Jaar · Bronckhorst · Gelderland
Durf jij mij uit te dagen? Noem maar eens wat op wat je met mij zou willen doen, ik ben heel erg benieuwd want je moet wel met wat bijzonders komen. Verras mij!
Contact met zwarte negerin
Blackbeautifull
30 Jaar · Rotterdam · Zuid-Holland
volgt Ik ben een Surinaams en ben een intelligente vrouw met een gezette postuur. Ben nog sociaal actief en opzoek naar meer.
Neuken met geile Hollandse
Oceane2014
30 Jaar · Herent · Vlaams-Brabant
volgt love you suck, I love that fills me with a big dick small the point is that you know how to use it. The inside of my pussy and always warm it never cools, you can explode out of my body because I love this white cream on my skin exotic.
Vrijen met bruine vrouw
Laury
24 Jaar · Houten · Utrecht
Ik ben zeker niet een brave ideale schoondochter! verre van dat! maar ja dat is nu eens gewoon mijn eigen leven en ik mag het toch zeker wel inrichten als ik dat zelf wil? Als je echt wil weten wat ik nu echt wil, schrijf me dan even, okey?
Babbelen met mooie Hollandse
Ellenislief
29 Jaar · Groningen · Groningen
Ik ben een lieve vrouw ook al zeg ik dat van mijzelf, maar ik kan lief zijn maar ook super stout. Dus ik zoek een man die die stoute kant van mij goed kan gebruiken.
Babbelen met mooie chick